1. 10. 2010

16.11.2011 15:40

 

3. Schůzka

 (Hřiště)

Dnešní schůzku jsme zahájili „Vybíjenou“ všichni proti všem, kde jsme se pořádně rozhejbali na další hry.

Po vybíjené následovala hra jménem „Zašifrovaná zpráva.“ Rozdělili jsme se na dvě družstva a každý z družstva byl postaven na jiné místo, kde po obdržení zprávy od spoluhráče udělal určený úkol (kotoul, zazpíval, …) a potom běžel zase dál, k dalšímu spoluhráči. Hra končí, když doputuje zpráva až na konec řetězce. Vyhrálo to družstvo, které mělo zprávu správně doručenou k Monče a Darje.

 

Další hrou bylo „Živé pexeso.“ Hra se hraje téměř stejně, jako normální pexeso, akorát zde místo kartiček, fungujeme my. Dva z nás odejdou stranou (aby neslyšeli dohadovat ostatní znaky, které pak budou odhalovat) a ostatní se mezitím ve dvojicích dohodnou, jaké znaky budou předvádět (jména postaviček, hýbání částmi těla, …). Poté se rozmístí tak, aby dvojice nestáli vedle sebe. Když jsou všichni postaveni, přijdou dva hráči a otáčí kartičky (lidi), stačí, když řeknou jméno a on provede domluvený signál. Jestliže jeden z hráčů ví, které kartičky k sobě patří, stačí, když řekne jména dvou osob. Jestliže uhádl, kartičky jdou k němu a on pokračuje dál ve hře. Hra končí, až když jsou všechny kartičky otočeny.

Abychom se zase zahřáli, zahráli jsme si hru „Myší ocásky.“ Každý z nás měl ocásek (stužku) zastrčen za kalhotami a snažil se si ho ubránit. Avšak zároveň se snažil ukrást ocásek někomu jinému. Hra končila, až když zůstal jeden s ocáskem. Vyhrál ten, kterému se podařilo ukrást nejvíce ocásků.

Poslední hrou bylo „Divadlo.“ Opět jsme se rozdělili na dvě družstva, rozebrali si kostýmy a do 15 min. jsme měli za úkol vymyslet nějakou scénku, kterou jsme pak přehráli ostatním.


Více zde: https://berusky-lany.webnode.cz/products/a1-10-2010-/
Vytvořte si vlastní stránky zdarma: https://www.webnode.cz